CZYNNe
CAŁY ROK

Obiekt znajduje się w spokojnej dzielnicy Władysławowa, z dala od gwaru i zgiełku, 10-15 min. od morskiej plaży. Blisko Ośrodka Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo”, na terenie którego znajdą Państwo piękny kryty basen, fizykoterapię, sauny.
 
Polecamy ścieżki rowerowe i spacerowe, spacery brzegiem morza, wschody i zachody słońca.

Naszym atutem są domowe i zdrowe posiłki.

Mając na celu pełne zadowolenie Turystów z pobytu w D.W. Danuśka oferujemy naszym Gościom wyżywienie na miejscu. Dysponujemy wygodną i kameralną jadalnią przystosowaną do jednorazowego przyjęcia 32 osób. Naszym priorytetem jest zdrowa i domowa kuchnia z akcentem kaszubskim. Na naszych stołach nie brakuje ryb świeżych, wędzonych oraz innych potraw rybnych. W naszej ofercie znajdą Państwo dla siebie szeroki wybór śniadań zarówno w formie bufetu szwedzkiego, jak i klasycznych potraw śniadaniowych. Proponujemy pyszne domowe obiady dwudaniowe z zestawem surówek oraz prawdziwym kompotem. W codziennej ofercie zawsze znajdą Państwo kilka potraw do wyboru. Dla Najmłodszych Gości nie zabraknie ulubionych naleśników, kotlecików z kurczaka i innych dań dziecięcych.

śniadania

Śniadania podajemy w formie szwedzkiego stołu.
Godziny wydawania śniadań: od 8:00 do 10:00

obiadokolacje

Zupa podana w wazie, drugie danie na półmiskach, zestaw surówek, kompot z owoców, deser - ciasto własnego wypieku i kawa.
Godziny wydawania obiadokolacji: od 15:00 do 18:00

Copyright © Dom Wypoczynkowy Danuśka
Made with ❤ by goyke.eu