Oferta

Jako przystań proponujemy Dom Wypoczynkowy "Danuśka". CZYNNY CAŁY ROK

Obiekt znajduje się w nowej części Władysławowa, z dala od gwaru i zgiełku, 800m od morskiej plaży, a 1600m od przystanków PKP i PKS. Bardzo blisko Ośrodka Przygotowań Olimpijskich "Cetniewo", na terenie którego znajdą Państwo piękny kryty basen, fizykoterapię, sauny, oraz salon SPA DERMIKI

Polecamy ścieżki rowerowe i spacerowe, spacery brzegiem morza, wschody i zachody słońca.

Szczególnie ważne dla nas jest to, aby rodziny które do nas przyjeżdżają miały czas dla siebie. Naszym Gościom chcemy stworzyć prawdziwie rodzinny klimat. Wspólne posiłki przy stole z białym obrusem, wspólne rozmowy - u nas jest na to czas. Gdy pada deszcz, mamy na to dobrą radę, poczytajmy dzieciom książeczki. Pragniemy, aby Nasi Goście odpoczęli od codziennego zgiełku. Chcemy, aby Panie odpoczęły od kuchni, a dzieci zjadały zdrowe posiłki. Dlatego oferujemy Gościom wyżywienie na miejscu w dogodnych godzinach. Proponujemy głównie kuchnię domową.
Zadowolenie klienta jest naszym celem !!!

Organizujemy imprezy okolicznościowe jak chrzciny, urodziny, przyjęcia komunijne, spotkania integracyjne, na ok. 20 do 30 osób.
Organizujemy Święta Wielkanocne z menu świątecznym z akcentem kaszubskim oraz Sylwestra w małym kameralnym gronie do 20 osób.
 
Kontakt


Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
+48 58 674 18 89
kom.602 36 75 81


Eholidaywilla DW DanuśkaOferta noclegów we Władysławowie
Copyright © Dom Wypoczynkowy Danuśka
Wszelkie prawa zastrzeżone.